Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mikor belépek a Chrome-ba...

Mikor belépek a Chrome-ba akkor miért nem "új lap"-ot nyit? (többi lent)

Figyelt kérdés
Valamit elállítottam mikor töltöttem valamit, és azóta nem tudom visszaállítani hogy mikor megnyomom a chrome-t akkor "új lap"-ot nyisson... ez helyett valami nagyon gagyi keresőt ad be! valaki segítsen hogy kell visszaállítani!!

2015. jan. 9. 22:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Kéretlen program és bővítmény(ek) vannak a gépeden valószínűleg. vezérlőpulton programok eltávolítása vagy módosításában keress feltűnőt, sokszor search engine vagy search helper vagy valami hasonló nevet adnak, de akad olyan is, aki úgy nevezi el mintha segítene a program, valami olyasmi hogy web defender, pontosan nem emlékszem milyenekkel találkoztam. Ha nem tudod hogy biztonságos-e a program, arra ott a google. Az jó lenne, ha leírnál információt arról, hogy melyik oldalra navigál, ha netezés közben a címsávban szereplő szöveg sokszor ugrál, akkor lehet hogy a kéretlen szoftver okozza. Ha letörölted, akkor a chrome-ban a bővítményeknél töröld ki azokat, amikben nem bízol meg 100%-osan. Az is megoldás lehet ha "gyári beállításokra" állítod vissza, azt a beállítások/speciális beállításokon (kék szöveggel jelzett) belül a legalsó pontnál van lehetőség. Miután sikerült letisztítani adblock-ot ajánlom (ha nem volt fent eddig)
2015. jan. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
találkoztam már párszor ilyesmi programmal, de azt meg tudtam csinálni! (yahoo,stb) illetve most is megoldottam, letöröltem a chrome-t, és internet explorerről pedig letöltöttem... aztán regisztráltam újra és kész is.
2015. jan. 9. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!