Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube-on a csatornák amikről...

Youtube-on a csatornák amikről leiratkoztam, miért jönnek vissza?

Figyelt kérdés

Másnak is van ilyen?

Néha túl sok csatornára iratkozom fel, aztán rájövök hogy mégsem érdekel annyira már amit feltesznek videókat, így le szoktam iratkozni róluk. De most néha visszajön egy jópár, mintha újra feliratkoztam volna rájuk, de tuti hogy nem.


Mi a fenét csinálnak a youtube-nál?

Az a gyanúm, hogy megint (mindig) valami fejlesztésen dolgoznak és közbe becsúszhat valami hiba, amiért ezt csinálja. Másnak is van ilyen gondja mostanában?



2015. jan. 7. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, nálam is van ilyen. Le szeretnék iratkozni, "rendben leiratkoztam", és visszajön...
2015. jan. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Még így utólag eszembe jutott, hogy mostanában megint felléptem mobilról és tabletről a youtube-ra. Előfodulhat hogy valamit bénán szinkronizált? Egyszer történt valami ilyesmi a böngészőmnél is a könyvjelzőkkel.

De akkor meg azzal van a probléma.. Nem tudja megállapítani, melyik a frissebb verzió és melyiket kell melyikre szinkronizálni.


Majd megpróbálok valamikor megint fellépni, aztán meglátom hogy visszadob-e néhány csatornát.

2015. jan. 7. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!