Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy szokjak le a facebookról?

Hogy szokjak le a facebookról?

Figyelt kérdés

Félreértések előtt: Nem vagyok függő.


Nem arról van szó,hogy nem bírom ki nélküle,például ha hosszabb ideig nem tudok valamiért felmenni,vagy épp suliban vagy barátokkal vagyok és nem megyek fel,akkor nem akadok ki meg semmi ilyesmi,teljesen hidegen hagy.Viszont azzal van problémám,hogy mikor itthon vagyok,és nincs semmi programom akkor hajlamos vagyok sok időt fent tölteni.Alapvetően annyi ez nem is gáz.Az zavar,hogy ha leülök tanulni,amit sajnos egy idő után megunok,és inkább felmegyek facera és nézelődök illetve beszélgetek a barátaimmal.És sokszor csak úgy vagyok tanulás közben hogy "pihenésképpen 5 percre felnézek,visszaírok mindenkinek és folytatom a tanulást" , de abból az 5 percből gyakran fél óra,vagy több is lesz. És tényleg nem rosszak a jegyeim,11.-es vagyok,most félévkor is csak 4-es 5-ös lesz a bizonyítványban,de akkor is kezd már zavarni hogy sok időt elpazarolok facen.

Valami tipp hogy ritkábban nézzek fel?:|

17/l


2015. jan. 3. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell lerendezned magaddal, vedd rá magad, hogy lépj le onnan hamarabb és kész.
2015. jan. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Törlöd magad facebook ról,tiltod a facebook-ot(hosts) a gépben,vendég felhasználó leszel és a rendszergazdai fioknak adsz egy olyan jelszót hogy nem is tudod mi az.
2015. jan. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
tiltani,törölni,ilyesmiket nem akarok,mert hétköznap esténként ott beszélgetek osztálytársakkal és barátokkal.Csak napközben néha nem veszem észre hogy mennyi idő eltelt már,és még tanulnom is kell,vagy egyéb mást csinálni.
2015. jan. 3. 18:56
 4/9 anonim ***** válasza:

el sem hinnéd mennyien vannak így mint te ezzel a dologgal...felnőtt emberek is.

Unatkoznak tehát Facebookolnak

Van aki brazil sorozatokat néz

van aki pulóvereket kötöget...

2015. jan. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam már rá,hogy ha unatkozok akkor mást csinálok,de semmi sem ragad igazán meg,max 1-2 hétig :D:(
2015. jan. 3. 19:06
 6/9 anonim ***** válasza:

hát ha ezek az 5 perces pihenők zavarnak, akkor olyankor ne a gép elé huppanj be, hanem mondjuk menj ki szüleidhez, vagy ha van valami háziállatod akkor hozzá, esetleg csak simán levegőzni

egyéb unatkozásoknál talán az olvasás ha szoktál, vagy ha nem akkor épp azért hogy mért ne :D

2015. jan. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek #1-gyel, ehhez önuralomra lenne szükség. De ha az zavar, hogy észrevétlenül telik el az 5 perc, állítsd be a mobilodon az időzítőt, aztán ha szól, kíméletlenül térj vissza a munkához:)
2015. jan. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne szokj le róla, ezt a pár évet már kibírod a monitor előtt.
2015. jan. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez az alkalmazás segíthet:

[link]


Így működik:

https://www.youtube.com/watch?v=9r0LgVhTwP8

2021. jan. 25. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!