Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 4 napja nem tudom a FREEMAILT...

4 napja nem tudom a FREEMAILT használni, mi a baj?

Figyelt kérdés
Be tudok lépni a fiókomba és látom, hogy 34 üzenetem van, de nem tudom megnyitni a bejövő mappát. Azt írja ki, hogy kommunikációs hiba.

2015. jan. 3. 08:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Szar a freemail.
2015. jan. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

#1 +1!


Használj gmailt!

2015. jan. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 P.O.C. ***** válasza:
Sajnos igazuk van az előttem szólóknak. Már régóta egy nagy rakás gané a freemail (és a citromail is). Komolyan, rengeteg olyan levél van, hogy gmail -en azonnal megkapom, de ugyan azt a levelet ezeken a szarokon, csak órák múlva, vagy soha napján kis kedden. Ezen kívül gmail sokkal több szolgáltatást kínál, és nem kell azon aggódnom, mikor lesz tele a postaládám.
2015. jan. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jó de de most mi van? nekem eddig megfelelt
2015. jan. 3. 10:09
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
Az van, hogy most nem tudod megnézni a leveleidet, mi pedig meg tudjuk.
2015. jan. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 P.O.C. ***** válasza:

Megoldás: regisztrálj gmail -es címet, a leveleidet meg irányíts át az új gmail -es címedre.

A problémád pontos oka valószínűleg akkor derülne ki, ha kapcsolatba lépnél a fremmail üzemeltetőjével. De erre nem sok esélyt látok. Mi innen látatlanba csak a nyilvánvalót tudjuk mondani: SZAR, MEGBÍZHATATLAN RENDSZER A FREEMAIL!


Ha kíváncsi vagy a meg nem kapott leveleidre, akkor arra van egy tippem. De hangsúlyozom: Csak egy tipp!

Szóval megpróbálhatod egy a levelezőprogrammal (pl.: Mozilla Thunderbird) leszedni a leveleidet PŐP3 szerveren keresztül. A freemail POP3 címe csak simán: freemail.hu , hitelesítés nincs, csak a jelszót kell megadni.

2015. jan. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jó lett mostanra, amúgy semmi érdekes levelet nem kaptam, kár volt ennyire beizgulni miatta
2015. jan. 3. 18:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!