Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncore visszatöltés?

Ncore visszatöltés?

Figyelt kérdés

Felvettem uTorrenten a váró torrentek maximális számát 20-ra, hogy mind seedeljen. Viszont pár, amit leszedtem ncore-ról, már törölve lett (a torrent). Így is vissza tudja seedelni azt a mennyiséget, amennyi kell, hogy ne kapjak további letöltésmegvonást az ncore-on?

Ha kilépek a torrentből, akkor is megy a seedelés felfele?


2015. jan. 2. 14:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha az nCORE-on lett törölve a torrent akkor már szerintem feleslegesen van bent, ilyenkor az aktivitás menüből is eltűnik. (Én ilyenkor kitörlöm a kliensből, mert szerintem már feleslegesen van bent). Ha Te törlöd ki a kliensből illetve nem fut a kliens akkor az nem számít bele a Seed idődbe, szóval ha osztani akarsz Te is, akkor mindenképp futnia kell a kliensnek.
2015. jan. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!