Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Videózáshoz mit ajánlotok?

>müzüge< kérdése:

Videózáshoz mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Gameplay videókat szeretnék gyértani, ötletek ehhez, vágáshoz, ilyenekhez??


Eddig ez készült: https://www.youtube.com/watch?v=ZqOItVkn98E


Reményteli??:D:D


2015. jan. 1. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Szörnyen rossz a hang. Így nincs értelme. Bocs.
2015. jan. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 XboxFan220 ***** válasza:

Szerintem nem reménytelen,de mindenképp figyelj oda a minőségre.Először is szerintem töltsd le a Fraps vagy az Action nevű videó felvevő programot.Érdemesebb egy sokkal jobb mikrofont választani.Nekem egy Ozone Rage Headset-em van és kiváló minőségű és még nem is volt drága.Azután nézd át a videódat,hogy akadozik-e. Ha nem akkor jöhet a szerkesztés. Ajánlom a Sony Vegas Pro 11/12/13 verzióját ! Hamar ki lehet tanulni és igényes videókat lehet készíteni. Érdemes megnézni 1-2 tutorial jellegű videót,hogy legyen fogalmad,hogy mit hogy kell meg stb stb...

Ha ezzel is megvagy akkor mindenképpen 720 /1080p ben rendereld le a videót. Amire figyelj oda :

-Az intró ha készítesz ne legyen hosszan 10 másodpercesnél (A hosszabb unalmasabb és úgy is bele fognak tekerni a videódba)

-Minnél érdekesebben beszélj ! Ez a legfontosabb. Sose legyen benne sok ööö meg micsoda meg stb stb...

-Minden videódban legyen valamilyen téma amiről beszélni fogsz. Pl: ne legyen benne a 2 évvel ezelőtti esőről mert téged sem érdekelne ha én arról beszélnék. Válassz érdekes témákat.

-Mindig törődj a nézőkkel.Olvasd el a kommentjeiket amit írnak. Lehet akár pozitív vagy negatív is. Gondold át és vagy meg vagy nem fogadod meg a tanácsaikat.

-Ne légy türelmetlen sok idő kell míg megismernek és elkezdik lájkolni / megosztani a videóidat.


Szerintem úgy ennyi remélem tudtam segíteni és nem olyan rossz a videód ahogy az első mondta ! Látszik,hogy kezdő vagy,de mindenki így kezdte.


Ha gondolod és kész a videód küldhetsz egy privát üzenetet,hogy megnézzem a kész terméket :)


Jó videókészítést és plusz pont,hogy nem fiatalon kezdtél el videózni. :)

2015. jan. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Üdv:D


Persze a hangot tudom hogy rossz, ez csak egy kényszer megoldás mint ahogyan a videóban is mondtam, telefonnal vettem fel. Új mikrofon az a jövő héten érkezik.


Köszönöm a normális tanácsokat:) Beszélni azt akármiről tudok, és szeretek másoknak készíteni videókat így természetesen törődni fogok a nézőkkel:)


Videófelvevőm az Open Broadcaster, mert streamelni is szeretnék, illetve próbáltam már, ezért maradt ez. SOny Vegas Pro 12vel vágok, az alap dolgokat már tudom(átfedések, pár effekt, ilyen apróságok), de még rámfér a tanulás:D

Ahhoz képest hogy ide raktam csak ki, illetve egy ismerős kirakta facebookra, és még újév első napja is volt, nem is rossz az 50 megtekintés:D


Mindenképp elküldöm a legközelebbit:D


Köszönöm szépen.

2015. jan. 2. 14:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!