Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom megoldani, hogy a...

Hogy tudom megoldani, hogy a youtube accommal együtt a gmail fiók NE maradjon megnyitva?

Figyelt kérdés
E-mailezéshez másik címet használok, a youtube accot meg szeretném beléptetve hagyni. Most a bejelentkezéssel nyitva marad a gmail fiók is, amit nem használok, és ha kilépek belőle, akkor a youtube accból is kilép.
2010. febr. 4. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
ha azzal regltél akk nem tudod megoldani:(
2010. febr. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
pedig valahogy sikerült már egyszer... csak azóta format-reinstall volt, és sajnos csak a könyvjelzőket mentettem ki a böngészőből. most meg nem találom. na mind1, végülis nem létszükséglet.
2010. febr. 4. 18:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Bemásolom ide is:

Ennek a megoldása eddig egyszerű volt, most már több vesződséggel jár.

Kitörlöd az összes létező google és youtube szót tartalmazó cookie-t, ezután pedig bejelentkezel meglévő youtube vagy gmailes felhasználóneveddel a youtube-ba pl. úgy hogy bejelentkezve maradsz. Ha ez megtörtént, akkor törlöd azt a google cookie-t, ami a youtube szót tartalmazza és a két bejelentkezés független lesz egymástól. Egészen addig, amíg be nem jelentkezel a gmailes accountodra, mert ha ez megtörténik ismét ott lesz az a kis féreg cookie, ami az összekötést teszi lehetővé, tehát újra ki kell törölni. De mivel újabban ez a mocsok akkor is újraírja magát ha egy meglévő youtube bejelentkezés mellett kitörlöd és visszajelentkezel ugyanazon névvel a gmailbe, így egyszerűbb ha valahogy letiltod valami jó kis cookie szűrővel. Nekem úgy van beállítva, hogy youtube-ra állandóan be vagyok lépve, gmailre meg mindig változó, hogy mikor melyik accountra lépek be. Ennyi a nagy "titok".

2011. jún. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!