Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nokia Lumia 635 Microsoft...

Nokia Lumia 635 Microsoft fiók hogyan?

Figyelt kérdés

Először is Kellemes Ünnepeket mindenkinek!


Van egy olyan gondom,hogy:

Nekem régóta Lumia 800-am van.Párom vett egy Lumia 635-öst.Valamelyik nap,le akartunk tölteni,egy játékot,de fiók címet kér,azaz Microsoft fiók email címet.Én kis buta,gondoltam,bejelentkezem az én Microsoft fiókommal,a telefonján.Na ekkor történt a nagy baj.Az én telefonszámaimat átmásolta az ő telefonjára,az ő számait az én telefonomra.Na ezt a kavalkádot úgy bírtam megszüntetni,hogy átírtam a fiókom,jelszavát.Csináltam a páromnak egy új Microsoft fiókot,ami jó az Onedrive-hoz is elméletileg/nekem jó hozzá/.És most jön a GOND!Nem tudom kitörölni a régi email címet.A jelszó mező üres,de nem akarok jelszót beírni,törölni akarom,de egyszerűen nem tudom.A régi fiókomat nem akarom törölni,mert azt használom.Hogy lehetne kitörölni azt az email címet onnan?

A mellékelt fotón,a Microsoft email címet kellene kitörőlni.Ami alatta van az az új Microsoft email cím,de folyamatosan csak szinkronizál,és nem történik semmi.


[link]


Ha valaki tudna segíteni,nagyon megköszönném.

Előre is köszönöm ha valaki próbál segíteni.



2014. dec. 27. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:
fogod és párod telóján visszaállítjátok a gyári beállításokat. Gondolom még semmi pótolhatatlan nincs rajta.
2014. dec. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Még nincs..próbálom is...
2014. dec. 27. 15:19
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Sikerült!!! :)
2014. dec. 27. 15:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!