Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A 3 ponttal elválasztott...

A 3 ponttal elválasztott linksort teljes egészébe hogyan tudom kimásolni egyszerűen, hogy a letöltésvezérlőm értelmezni tudja?

Figyelt kérdés
Megnyitottam a "3 pontos" linkeket, kimásoltam a teljes url-t és így egyenként tudtam csak betenni a letöltésvezérlőbe. Egyszerűbben megoldható?
2010. febr. 3. 07:54
 1/4 A kérdező kommentje:

Tehát pl ilyenekre gondolok...

*****

*****

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. febr. 4. 21:40
 2/4 anonim ***** válasza:

Van egy olyan opció a letöltés vezérlőknél, hogy hasonló linkeket lehet letölteni vele.

Pl. [link] [link] [link] [link] beállítható úgy, hogy először megadod a közös részt, ami itt az " [link] majd a befejező részhez kezdeti értéknek a 01-et végső értéknek a 99-et adod meg, a vezérlő behelyettesíti, és letölti az összeset


a rapidshare nem engedi a letöltésvezérlő használatát, csak ha megveszed pénzért a prémium tagságát

2010. febr. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az [link] és a [link] közé két pontot .. raktam, mert felsorolás akart lenni, csak nem látszik
2010. febr. 5. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi...jdownloadert használom amúgy.
2010. febr. 5. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!