Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehetséges-e a facebook-on...

Lehetséges-e a facebook-on törölni egy ismerősöm hozzászólását?

Figyelt kérdés
Egy általam közzétett fotó alól szeretném törölni egy ismerősöm kommentjét. Az ismerőst egyébként töröltem, ilyenkor ő hogyan szerez arról tudomást, hogy már nem az ismerősöm? Illetve jól csináltam-e, ha az "ismerősök" listájában a képe mellett megjelenő kipipált "ismerős" szónál ha lenyílik a lista, az "ismerős törlése" gombra kattintottam, ezután nálam úgy jelent már meg hogy "ismerősnek jelölöm" mintha idegen lenne. Ha frissítettem az ismerőseim listáját, már nem volt benne. Jól csináltam a törlést? Köszönöm a válaszokat.

2014. dec. 22. 17:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, törölted az ismerősei közül. Erről értesítést nem kap, csak akkor, ha használ valami extra alkalmazást (pl. whodeletedmeonfb), ami nem túl valószínű. Esetleg, ha észreveszi, hogy már nem vagytok ismerősök.


Nyisd meg a képet, vidd a kurzort (egeret) a kommentjére és a komment jobb felső sarkában meg fog jelenni egy kicsi x. Onnantól már egyértelmű a komment törlése. :)

2014. dec. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!