Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A facebookos like-ok száma...

A facebookos like-ok száma mit jelent? Jelent valamit? (lent)

Figyelt kérdés
A Hooligans együttesnek most jelent meg egy új dala közösen Vecával, a Halálos Csók. Megosztották a kislemez borítóját, és leírták, hogy már slágerlistás és köszönik stb. Ezt tegnap előtt írták ki, azóta a poszt kapott 1700 like-ot. Tegnap kitettek egy közös képet Csipáról és Tóth Andiról, hogy duetteztek (ennyi szöveggel kb), és azóta 15 ezren like-olták. Szerintetek ezt miért van? Ennyire rossz az új dal? Vagy Veca lehúzta magával a Hooliganst?

2014. dec. 21. 15:58
 1/1 anonim válasza:

Én is szeretem a Hooligans-t, és követem is a munkájukat. A Halálos csók c. dal nagy sláger lett, de csak a rajongók körében sajnos. Nem tudom hogy a rádiók miért nem játszák. Biztos a Veca részéről van valami bibi. Remélem egy idő után megoldódik ez.

A like-ok szerintem nem sokat jelentenek. Biztos van olyan akinek tetszik a Halálos csók c. szám de esetleg nincs facebook-ja. Mikor Csipával duettezett az Andi gondolom az olyanok is felkeresték a Hooligans oldalát vagy esetleg valaki megosztotta a képet és nyomtak egy like-ot de nem pont Hooligans rajongók. Szerintem azok is like-olták a képet akik már Tóth Andi rajongók vagy csak simán bárki nyomott rá egy like-ot ha esetleg látta a képet. :)

2015. jan. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!