Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gyors válasz plz?

Gyors válasz plz?

Figyelt kérdés
windows 8am van , internet explorert használok (trollok off) és már régóta igy van... amikor egyszer rámegyek a facebookra és mintha nem lenne netem: nem indul... a többi weboldal mind megy csak a facebook nem.. aztán utána nézek a problémának és nem találha a megoldást sem a problémát... mivel angol az explorerem és Én nem vagyok Nagy angolos de kb értek ..az optionsbe nem láttam hogy le lett volna tiltva hogy ne müködjön.. fogalmam sem volt mi lehet a probléma ezért leszedtem a firefoxot . az instaláláskor ugy csináltam hogy az explorer eddigi beállitásait megmaradjon a Firefoxban... és akkor a Firefoxon sem ment a facebook. -.- akkor rájòttem hogy nem kellett volna az explorer elözményet,stb átrakni a mozillára .. ezért ujrainstaláltam de már aszthiszem azt nem mutatta és akkor a Mozilla beállitásainál megpróbáltam az eredeti (alap) helzetbe visszarakni...úgyértem letörölni az összes adatot hogy mintha frissen telepotettem volna de azt meg nem találtam sehol a beállitásokban mert asszem nincs is ilyen opció... és most éppen ezt iron és szeretném ha megmondanátok a megoldást .. köszi

2014. dec. 17. 19:59
 1/6 A kérdező kommentje:
hozzá teszem hogy a firefox hiba kódot irt ki: sec_error_bad_signature
2014. dec. 18. 15:12
 2/6 Emberek ***** válasza:
rendszeridő a helyén van?
2014. dec. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
azt meg hol találom?
2014. dec. 19. 19:36
 4/6 Emberek ***** válasza:
Alul jobb szélül a tálcán
2014. dec. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
jaa.. az ora:) helyen van, pontos, a datum is
2014. dec. 22. 14:01
 6/6 A kérdező kommentje:
rájöttem hogy le lett tiltva : az a probléma, DE nem tudom hogy,hol lehet visszaállitani...
2014. dec. 22. 17:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!