Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem seedeli a torrentet...

Miért nem seedeli a torrentet nCore-ra?

Figyelt kérdés

Most sikerült kapnom egy meghívót egy barátomtól.

Elolvastam a szabályokat , hogy mennyi időm van seedelni stb stb...

Le is töltöttem a játékot csak az a gond , hogy mondjuk 2 óráig seedeli 30kb/s-el.Ez el kezd csökkenni és a végén már nem is seed-eli.

Ez az én netem hibája vagy mi?

Utorrentet használok.

És kímeljetek meg az olyanoktól , hogy "vedd inkább meg" én azért torrentezek , hogy kipróbáljam a játékokat mert ha nem tetszik nem szeretnék x ezer Ft-ot kiadni rá.

És nem tudok senkinek se szerezni meghívót.



2014. dec. 15. 20:56
 1/3 fersk ***** válasza:
Nincs jelentősége, mások nagyobb sávszélességgel seedelnek, csak tartsd seedben a torrentedet.
2014. dec. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Toga Aty ***** válasza:
Az új szabály szerint nincs arány számolás mert az igazságtalan nagyok a net különbségek ezért már csak hit'n'run van ami azt jelenti hogy elég ideig maradj seedben.A saját név hnr opcióban láthatod hogy mennyit kell teljesítened.
2014. dec. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!
2014. dec. 15. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!