Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Akinek Wi-fis internetje van,...

Akinek Wi-fis internetje van, milyen? 512, es 1megás? Vagy több? Kinek mekkora van és mennyibe kerül a havi díja?

Figyelt kérdés

Nekem 512 van elég lassu és 5000 Ft. a havi díja.

De jo lenne 1 mg-ás legalább.


2010. febr. 1. 20:07
 1/9 anonim válasza:
Nekem 6 megás van 4000-ért
2010. febr. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nekem 120 Mbit-es, és csak 9000 ft a havidíja (UPC fiber power) bár mostanában a wifi eléggé szarakszik... meg nem hozza át mind a 120at

mindenesetre 5000 ft egy 512es netért nagyon irreális, egy 2 Mbit is 2000 ft manapság

2010. febr. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem arról van szó, hogy mikrohullámú vezeték nélküli internetszolgáltatás. Nekünk a faluban régen 256os net volt 5000Ftért, ami szerintem szörnyű volt...
2010. febr. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ez elsönek vezetékes netje van!

De hát nekem elég drága.

De bocs második!

A tied 120=1 mb?

Az upc nél van wi-fis net?

2010. febr. 1. 20:19
 5/9 anonim ***** válasza:

szerintem Te vmit keversz van a kábeles net: adsl stb ami kb 5.000ft egy 4 megás. akkor van a vezetéknélküli/mobilnet (3G) amivel bárhol netezhetsz(szántóföld közepe stb) az drága és korlátozott.

a Wifi-s router az hogy a kábeles netedet megosztja vezeték nélkül is amit cirka 50 m-en belül tudsz fogni. Remélem így már tisztább

2010. febr. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ja bocs nem láttam 20:16 ot, mikrohullámú net sose halottam ilyenről lol :D viszont akkor annál még a mobilinternet is jobb lehet...
2010. febr. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Wifis internet... Már a kérdés is hülyeség.


Nekem UPC fiber power netem van, de wifi routerről használom, 15Mbit/s, 3000Ft (de az is feleződik)

2010. febr. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
20:16os vagyok. A mikrohullámúnak csúfolt internet úgy működik, hogy vesznek egy adsl vonalat, két routert és irányított antennával átlövik a jelet az egyik faluból a másikba. Nah ha ez megvan, bejön egy harmadik router, ami egy körsugárzóvel osztja szét a netet. Előnye, hogy olcsón telepíthető és korlátlan, hátránya, hogy lassú, drága és sok a hibalehetőség.
2010. febr. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Annyira azért nem feltétlen lassú, volt osztálytársamnak 5-10MB(bájt) /sec-el jött, bár neki sávszél korlátozás nélkül volt, mert apja ismerőse volt a szolgáltató :D
2010. febr. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!