Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van egy olyan problémám, hogy...

Peethun81 kérdése:

Van egy olyan problémám, hogy a HP Probook 4520s típusú notebookomon lekapcsoltam a wifit, majd vissza, de azóta látja az összes környéken lévő wifit, csak és kizárólag a sajátomat nem. Miért? Hogyan tudom beállítani újra, hogy lássa és csatlakozzon.

Figyelt kérdés

Átírtam a wifi ssid-ját is de úgy sem látja a notebook.

Valami ötlet valakinél?



#probléma #SSID #hp wifi
2014. dec. 12. 19:47
 1/3 Lajos54 ***** válasza:
Hálózatlista (elérhető hálózatok) frissítése?
2014. dec. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
:) már próbáltam
2014. dec. 13. 12:14
 3/3 Lajos54 ***** válasza:

Először azt kellene tisztázni, hogy működik-e rendesen a router (nehogy szétszedjük a motort, amikor csak a benzin fogyott ki). Ha van mivel kipróbálni (másik gép, telefon, esetleg a szomszéd gépe látja-e), akkor egyszerű.

Ha ez nem megoldható, vagy más eszköz sem látja, érdemes megpróbálni a router újraindítását. Vagyis kikapcsolni, várni 1-2 percet, majd újra bekapcsolni.

Ha más eszköz látja, akkor a notebook beállításaiban van a hiba. Érdemes ilyen esetben újra konfigurálni a wifi beállításokat. Bár elég kicsi az esély, hogy "szelektív" legyen a wifi vevő, vagyis más routereket érzékeljen, de éppen a legközelebbit ne.

2014. dec. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!