Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kaptam az egyik ismerősömtől...

Buda Timi kérdése:

Kaptam az egyik ismerősömtől a Facebook-on egy üzenetet ami a (nevem) Private video nevet viselte. Rákattintottam és most ezt küldözgeti az ismerőseinek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Amikor megláttam a videó nevét arra gondoltam, valaki megkaparintotta a személyes adataimat ezért rákattintottam hogy megnézzem mi lehet az. Most ott tartok hogy nem győzök üzenetet küldeni az ismerőseimnek azzal, hogy ne nyissák meg mert vírusvideó. Ha valaki tud segíteni mit tegyek ellene kérem írjon. (Nem érdekel a minek kattintottál rá és társai komment)

#vírus #Facebook #Private Video
2014. dec. 7. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:

na az király

én is szivesen elküldöm az ismerőseimnek

hogy kell?

2014. dec. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát itt már semmit nem tudsz csinálni. Max annyit hogy kiírod facebookra hogy ne nyissák meg azt a videót. Vírusírtón le kell futtatni egy scanert. Aztán törölni a vírust.
2014. dec. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!