Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Körülbelül egy hónapja olyan...

Körülbelül egy hónapja olyan problémám van, hogy ingadozik az internet. Játékoknál is nagyon észre venni, a pingem 25-30 szokott lenni, most pedig 200-300. Nem fut semmilyen internetes program (utorrentől kezdve semmi)?

Figyelt kérdés

6/1 Mbps

(1024/128 Kbps) ebben a csomagban vagyunk. Routeren kapom a jelet. Számítógépem 1 éves Game-re épített Pc. Eddig semmi ilyen probléma nem volt! Én nem bírom megfejteni a rejtélyt. Meg köszönöm válaszotokat!



2014. dec. 5. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Indítsd újra a routered és a modemed, aztán a géped!

Ellenőrizd, hogy van-e másik eszköz a hálózaton és az forgalmaz-e valamit!

Ha még mindig nem jó, akkor hívd fel a szolgáltatód és tudakold meg, hogy mi van!

G.

2014. dec. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na a helyzet a következő, ezeket próbáltam már mind. Újra indítottam mindent. Próbáltam azt is, hogy a gépet közvetlen kötöm rá az internet kábelre és nem routerrel. Szolgáltatót rengetegszer hívtam, arra hivatkoznak, hogy ők úgy látják, hogy minden rendben az internet sebességgel, pedig nem. Ki szeretném deríteni, hogy a gépen van a hiba vagy a szolgáltatóval.
2014. dec. 5. 21:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor köss a modemre egy másik gépet. Ha azzal sem jó, akkor marad a telefonálgatás fogyasztóvédelemmel fenyegetőzéssel.

G.

2014. dec. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam és nem jó. Köszi a választ. Akkor az utóbbit választom. :)
2014. dec. 6. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!