Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Online játékoknál befolyásoló...

Online játékoknál befolyásoló tényező a feltöltési sebesség? Másabb lesz így netezni az új csomaggal?

Figyelt kérdés
eddig 10/2es netem volt amiből nem tudom mennyi garantált, de anyám szolgáltatót vált és a T-hez kerülünk, "szerencsémre" kifogott egy olyan alap net csomagot aminek a letöltésije szintén 10 (abból 1 a garantált, már ettől is félek mi lesz) a feltöltésije meg 0,5 abból 0,2 garantált...amúgy sem voltam nagy felfelé töltögető, torrentezni is inkább ingyeneseket amiket nem kötelező visszaseedelni stb. de ér ez még valamiylen hátrányként engem? online játékoknál egy world of Tanksban pl.
2014. dec. 3. 18:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne befolyásoló tényező. Ettől függ, hogy milyen sebességgel jut el a szerverig az az információ, hogy mit csináltál (pl. előre mentél 5 métert, lőttél).
2014. dec. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
basszameg ha most ezért fog szarakodni nem is tudom mit csinálok és megrendeli 2 éves hűségre .......
2014. dec. 3. 18:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!