Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » SEGÍTSÉG DDOS-olnak! (? )

SEGÍTSÉG DDOS-olnak! (? )

Figyelt kérdés
Gyorsan kérnék segítséget DDOS-olják a netemet és dinamikus IP-m van. MIt tudok csinálni? !!!

2014. nov. 27. 15:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ne küldj el senkit a p.csába legközelebb.
2014. nov. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem küldtem el! Felmentem teamspeak3 szevrerre,és ott tudta lekérni az adatokat valahogy... Még a Város-t is ahol lakom...
2014. nov. 27. 15:25
 3/14 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy DDOS-olnak? TS szerverre? Az audiokommunikációra való...
2014. nov. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mivel már kilőtte a netemet. Láttam hogy megy felfele a pingem. 10 volt a pingem és felment 500ig majd net megszakadt. Igen ,csak letudta kérni az IP címemet és azon keresztűl terhelte kérte le az adatokat stb :( Most is proxyt használok azzal jó.
2014. nov. 27. 15:30
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy DDOS-olnának, ha proxyn megy minden, de ha parázol akkor húzd le a netkábelt 1-2 órára.
2014. nov. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi választ/válaszokat. Viszonylag nyugtató :) És esetleg feljelentést nem lehet tenni a szolgáltatónál? MOndta,hogy jöhet a postaládába a feljelentés. És csinálta már ezt mással is.
2014. nov. 27. 15:35
 7/14 A kérdező kommentje:
De DDOS-olnak. Ez 100000000%. Több oldalon olvastam,hogy proxy-val megy neki is.
2014. nov. 27. 15:36
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy bárki foglalkozna a feljelentéseddel, amúgyis szerintem inkább valami nuke program lesz ddos helyett, ddost általában netcímek esetén szokás használni ha van egy weboldalad, tkp. arra hívnak rá irgalmatlanul sokszor egy program segítségével.
2014. nov. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Az gáz. Esetleg valami más védelem ellene? :/ Már router beállításoknál felraktam tűzfal védelmet HIgh-ra meg mindent bepipáltam ami olyan. Esetleg 1 teljes router reset ? (IP-m nem változik)
2014. nov. 27. 15:41
 10/14 anonim ***** válasza:

Az ip-d azért nem változik mert az a router osztja ki és nagyjából elég statikusan.

A router ip címe változhat, esetleg kihúzod az adapterét és pihenni hagyod 5 percig.

2014. nov. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!