Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hova tudnék Budapesten délután...

Hova tudnék Budapesten délután elmenni internetezni úgy, hogy magammal vihetem a számítógépemet és szinte bármeddig ott lehetek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Hasonló a szitu ahhoz, mintha mondjuk egy netcaféba mennék vagy mekizni, ahol szintén van wifi - de ez most kicsit más helyzet.

Amikor csak mekizel/kávézol, felcsatlakozol a wifire a telóddal.

Egy olyan kávézóban, ahol van gép, ott meg egy olyan géphez kell ülni, amit ki tudja ki használ előtted és utánad, hát oda meg írja be a halál helyettem a jelszavaimat (főleg, hogy nem csak email és facebook nézegetés menne, hanem netbank is).

Ezért preferálom a saját laptopomat. Ha azt elviszem egy közeli mekibe, amiről tudom is, hogy van wifi, akkor meg az a baj, hogy nem tegnap vettem a gépet, amikor még 2-3 óráig bírta az akksija, hanem ma már több éves és csak 45 és 90 perc közötti ideig jó (úgy, hogy előtte húzom ki a töltőt és 100%-os az akksi töltése).

A koleszban, ahol lakok, pont az ominózus időben, 16:00-tól nincs wifi (én már érettségin túl vagyok, de középsulisok is laknak itt, és nekik 16:00-18:30 a kötelező tanulóidő), és nekem a kérdéses idő 15:30-tól kezdődik, és onnantól több órán át szeretném egyszerre a gépemet és internetet használni.


Magyarul van-e olyan hely a 13. kerület közelében, ahol van wifi is, és be is dughatom oda a laptoptöltőmet? Ja és ne magánterületet mondjatok (pl. a szomszéd Józsi bácsi lakása). Köszi a válaszokat!



2014. nov. 18. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:
A legtobb kavezoban mukodik ez, ha fogyasztasz is (gondolom legalabb 500huf). Plazakban sok helyen van ingyenes wifi, korul kell nezni.
2014. nov. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Buszpályaudvarok, vasútállomások váróterme. Jó esetben van wifi, és senki nem fogja megkérdezni, hogy vonatra vársz, vagy csak netezni jöttél.
2014. nov. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja es amugy bizalmas dolgokat ingyenes (vagy ugy altalaban idegen) wifin nezni nem bolcs dolog, bizonyos esetekben konnyen lefulelheto az adatfolyam, vagy akar a wifi uzemeltetoje is lehet rossz indulatu.
2014. nov. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
McDonald's
2014. nov. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ÉN valami közeli plázát ajánlok. Ha szemfüles vagy, némely pad mellett ahol le lehet ülni van 220v konnektor, a takarítók gépei miatt, ha ügyes vagy nem veszik észre hogy, bedugtad a töltődet :) Persze csekkold le,hogy nem e kamera alatt ülsz.
2014. nov. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"a ügyes vagy nem veszik észre hogy, bedugtad a töltődet :)"


Ezert nem fognak kidobni.

2014. nov. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!