Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internet megosztás wifi...

Internet megosztás wifi kártyával lehetséges?

Figyelt kérdés
Van egy Atheros AR5005GS Wifi kártyám és meg szeretném osztani a netet, hogy telefonon is legyen net wifin keresztül. Lehetséges valahogy?

2014. nov. 15. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy router sokkal praktikusabb, így akkor is tudsz neteuni, ha nincs bekapcsolva a géped
2014. nov. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom csak ha evvel lehetséges akkor így szeretném megoldani.
2014. nov. 22. 00:09
 3/5 P.O.C. ***** válasza:
100%

Néha maga a Wi-Fi adapter szoftverén is van soft AP mód. Illetve vannak rá programok is, amik vagy működnek vagy nem. Ilyen pl. a Connectify, Virtual Router, MyPublicWiFi, stb.


De egyetértek az előzővel, egy igazi Wi-Fi router valóban praktikusabb és gazdaságosabb is. És nem is egy ökör ára ma már, 3-4 ezerért is lehet olyat venni, ami beválhat.

2014. nov. 22. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat!
2014. nov. 22. 12:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is a Mypublicwifit ajánlom, nyilván, ha van rá lehetőség, akkor jobb a router, de például az én esetemben van egy melléképület, s oda már nem ér el a jel, falat furkálni körülményes, így hát a laptoppal osztom a netet a melléképület felé, nem mondom, hogy a leggyorsabb, de a 30 megás sebességből simán jön a 6-7, a vendégeknek meg bőven elég nyáron.
2017. ápr. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!