Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Routeremen (ZTE ZXV10 W300B)...

Routeremen (ZTE ZXV10 W300B) hálózat ugyan van, de a wifin kerestül nincsen netem . Kapcsolódani tudok a routerhez de internetet wifin keresztül nem ad Mi lehet? .

Figyelt kérdés
Arra gondoltam a wifi bállításnál nincse-e valami sávszélesség kiosztás mert reseteltem ezt a routert mivel inviteles volt.

2014. nov. 12. 19:35
 1/8 P.O.C. ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__62..


Hiába teszed fel ötvenszer ugyan azt a kérdést naponta, ha nem részletezed normálisan.

Hogy érted hogy van hálózat? Úgy hogy vezetéken keresztül van net? Konfigurálva van normálisan a router?

Kis segítség: [link]

2014. nov. 13. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na jó ha nem tudod mi a hálózat és az innternet ne írjkálj nekem oké!!!!!!!!Amúgy ezt az oldalt én is megtaláltam ,köszönöm.Attól mert van hálózat amit a router biztosít nem azt jelenti nagyokoskám hogy az az internet!Hálózat alatt azt értem létrejött és csatlakoztam is rá azon az ssid-n wifin keresztül,csak nincs a hálózaton internet wifin keresztül.Wan kiosztásban viszont nem csak hálózat,de innternet is van!Egyébként köszönöm!!!
2014. nov. 13. 14:51
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia.


Akkor pontosítsunk. Hogy van internet, és hogyan nincsen?

- Ha a gépet direktbe dugod a modembe akkor gondolom PPPoE kapcsolattal van internet?

- Ha a modemet összekötöd a router WAN portjával, és a LAN portba bekötöd a számítógépet akkor van helyi hálózat és internet?

- Ha a modemet összekötöd a router WAN portjával, és a router által létrehozott WiFi hálózatra csatlakozol akkor meg van helyi hálüzat de nincs internet?

2014. nov. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szia!Bocs az előző levelem hangneméért!Az utóbbi leveled utolsó mondatát emelném ki, ugyan is ez van!A vezetékes kiosztásnál van internet (a lanból)!Wifin keresztül azonban,nincs internet, INSTABIL bármilyen ezközzel próbálok csatlakozni hozzá ugyan az a végeredmény!
2014. nov. 13. 16:23
 5/8 P.O.C. ***** válasza:

Most amúgy rohadtul nem értem mi a tökömért kell így hisztizni, én csak segíteni akarok. Ne vegyél rá mérget, hogy nem láttam és konfiguráltam életembe jóval több routert, mint te.


Szóval, a problémád röviden: az internetkapcsolatot beállítottad a webes felületen, a router kap IP címeket a szolgáltatótól, vezetéken van net, csak Wi-Fi -n nincs.

Viszont azt mondod, hogy a hiába nem megy a net Wi-Fi -n, a helyi hálózat működik. Tehát a Wi-Fi -s gépekről eléred a router webes felületét és a több gépet is.


Én megpróbálnák más Wi-Fi csatornát használni, elő körben.

2014. nov. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen!Konkrétan ez van!Lehet fzikális a probléma?Mert nem látok sérülést rajta,hát én még annyit nem konfiguráltam hogy ezt tudjam megfogott!Köszönöm a segítséged!
2014. nov. 13. 20:42
 7/8 A kérdező kommentje:
Átraktam 6 különböző csatornára a router által alapból megadotthoz képest,és semmi változás!De köszi megpróbálom még egyszer de most az összeset egymást követően!
2014. nov. 13. 20:46
 8/8 P.O.C. ***** válasza:

Hát ha úgyse, akkor sajnos hogy tönkrement benne valami. Vagy szoftveresen hülyült meg.

Melyik szolgáltatónál vagy? Sok szolgáltató már ingyen osztogatja, a Wi-Fi -s modem routereit. Ha meghibásodik, meg ingyen cseréli hűségidő alatt.

2014. nov. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!