Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ebay-en ha licitáltam egy...

Ebay-en ha licitáltam egy termékre és meg is nyertem de mégsem akarom megvenni akkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
2014. nov. 6. 09:18
 1/3 Koplárovics Béci ***** válasza:
Írsz az eladónak, hogy bocs mégsem szeretnéd a terméket. Ez nyilván nem fog tetszeni neki és ad egy negatívot, de ez ezzel jár (viszont valószinűleg nem ír megjegyzésbe durvát)... Rosszabb esetben "csak" nem fizeted ki és ő fog írogatni, hogy mikor fizeted már ki, amire ha nem válaszolsz előbb-utóbb lezárja, visszateszi a terméket, és ad egy negatívot elég rossz megjegyzéssel.
2014. nov. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mi a teendo? Az a teendo, hogy raguglizol, hogy ebay hasznalat es elolvasod, es megtanulod, hogy maskor ilyet nem csinalunk.

Megenezed a kepet, elolvasod a termek leirast es eldontod, kell, nem kell.

Minek licitalsz ha a vegen meggondolod magad?


persze fogalmad sincs mert nem ismered az eBayt, de tapasztalt eladokent mondom, hogy nincs annal frusztralobb dolog, mikor egy amator licital a termekedre, megnyeri es szarik ra, igy az elado a leendo penzetol is elesik es az idotol is, mert amig egy fake vasarloval kuzd, egy masik, valos vasarlo, mar reg megvette volna a cuccot, raadasul az eBay le akarja vonni a final value fee-t az eladott termket utan es az eladonak kell felvenni a kapcsolatot az eBay-el, hogy nem fizet mert ot sem fizettek ki....


Egyebkent a feedback az nem kotelezo. En sem adtam negativot legutobb egy bena vasarlonak, mert nem tudta elolvasni rendesen a leirtakat es hibazott...


Ha szepen irsz az eladonak, hogy bocsi, elcseszted, akkor lehet hogy elnezo lesz.

2014. nov. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Legjobb ha nem licitálsz olyanra amit nem szeretnél.
2014. dec. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!