Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ebayen akarok vásárolni, két...

Ebayen akarok vásárolni, két három hete tudtam is, most nem engedi mert nem fogadja el a kártyámat a paypal, vajon miért?

Figyelt kérdés

OTP, Mastercard. két három hete elfogadta akkor vásároltam két dolgot is, azok már meg is jöttek azóta, most vásárolnék megint de nem megy, a kártya ugyanaz. ezt az üzenetet kapom:


The bank that issued your card didn't approve this transaction. Please contact the card issuer.s customer service department if you have any questions. Or you can add a different card now to continue.


Mindent helyesen írtam be, semmit nem rontottam el, innentől kezdve nem értem. Esetleg az lehet, hogy nincs rajta pénz? (csak mert nem tudom mennyi van rajta de ugy emlékeztem még van annyi rajta amennyit ki akarok fizetni)


2014. nov. 6. 01:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!