Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncore-on kinek van a legtöbb...

Ncore-on kinek van a legtöbb pontja? Hol lehet megnézni?

Figyelt kérdés

Neked hány pontod van?


Mennyi idő után jelentkezik ki magától az Ncore, ha én nem lépek ki?


Hol lehet megnézni a legtöbbet seedelt és leechelt torrenteket? Az ajánlón kívül.


Köszönöm.


2014. nov. 1. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem 54615 pontom van.


Ha bejelentkezésnél nincs bekapcsolva a csökkentett biztonság, akkor körülbelül olyan 10-15 perc után magától kijelentkezik magától az nCore a fiókodból.


A legtöbbet seedelt és letöltött torrenteket a 'Letöltésk' fül alatt tudod megnézni, ott ugye torrent lista fölött minden oldalon ott van egy 'D', 'S' és 'L' betű. Ha ezek valamelyikére kattintasz, akkor azt a torrentet helyezi előre, amelyiknek a legnagyobb az értéke. Tehát ha én rákattintok a 'Letöltések' alatt a lista fölött a seedél az 'S' betűre, akkor első helyre azt a torrentet teszi, amelyiket a legtöbben seedelik. Ha mégegyszer rákattintok, akkor pedig megfordítja, tehát az kerül első helyre, amelyiket a legkevesebben seedelik. (Ami minden esetben 0.)

2018. jún. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt, hogy kinek van a legtöbb pontja, sajnos sehol nem lehet megnézni.
2018. jún. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!