Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Blogger profil jóváhagyása+gma...

Blogger profil jóváhagyása+gmail. Mi van?

Figyelt kérdés

1.Szóval régen létrehoztam egy freemail-es email címet.

Ehez tartozik a bloggerem, youtuben, a facebookom és 1-2 oldal is, szóval ezzel regisztráltam rájuk.


2.Később létrehoztam egy postafiok-os email címet, mert a freemailre kb. semmilyen levél nem érkezett meg rendesen. Ezzel is regisztráltam pár oldalra.


3. Jó pár hónappal később próbáltam belépni freemailemre. Nem sikerült. Pedig tuti jó a jelszó és a belépés is. Lehet megszűnt a fiók? Viszont a hozzá csatolt oldalak regisztrációi nem, és ugyanúgy betudok lépni velük.


4. Hagytam is a fenébe, hiszen mindenbe betudtam lépni.

Pár hónapja jött ugye a gmail és mindent elrontott. Hozzácsatolták a youtubet, hogy csak úgy lehessen kommentelni satöbbi. és így két emailcímet szedett szét a youtue: egyiken semmim nincs, a másikon a régi feltöltéseim és a kedvencem. Én nem is regisztráltam rá gmailre, mert nem tetszett.

Most beakartam lépni a postafiokomba, de mindig ezt dobja ki és már egyszerűen nem tudok átlépni rajta:

[link]


5. Megcsináltam, beregisztráltam, így már van gmail google plus fiókom is.

Egy ideig minden rendben ment, ám most már megint külön szedi és külön kell ki-be lépegetni a postafiokba és a gmailben is...


Azóta pedig a bloggernél ezt írja ki,tehát nem tudok belépni:

[link]


Mire kell menni, mit kell csinálni?

Attól, hogy rámegyek valamire még majd betudok lépni bloggerre és eltudom érni a blogjaim?

Miért kér google+ profil lehetőséget is, hogy létrehozzam ha már nem?


Valaki segíthetne, olyan nagy katyvasz ez az egész!

Köszi



2014. okt. 29. 15:49
 1/1 A kérdező kommentje:

bocsi elírtam:

*Miért kér google+ profil lehetőséget is, hogy létrehozzam ha már nem?


HELYETT

..is, hogy ha már létrehoztam egyet?

2014. okt. 29. 15:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!