Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik szolgáltató melyik...

Melyik szolgáltató melyik feltöltős mobilinternet csomagját ajánlanátok laptopra 2014 októberében?

Figyelt kérdés

modemes netre gondoltam, hűség nélkül. Csak 1 hónapra kéne igénybe vennem. Nagyrészt csak Facebook-ra használnánk, de arra rendszeresen, szóval a néhány MB nem lenne elég 1 hónapra két embernek.

Főleg saját tapasztalatok érdekelnének.

Köszi!



2014. okt. 27. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:

ez kb ilyen lötyi :


-Melyik áruház melyik tusfürdőjét ajánlanátok közepes méretű fürdőszobába 2014 decemberébe ,csak 1 hónapra?

2014. okt. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem vagyok egyik szolgáltató reklámembere sem, de ha nincs szükséged nagy adatforgalomra, akkor a T-mobile lehet a legjobb választás:

[link]


Ez a csomag szerintem 1-2 Gb-ig éri meg, felette már drága.


A 2 Gb 3000 Ft, de 3090 Ft-ért már 5 Gb-ot is kaphatsz (szintén hűségidő nélkül):

[link]


Ha 5 Gb-nál is több adatforgalomra van szükséged, de nem szeretnél hűségidőt aláírni, akkor a Telenor Mobil Online Flexi csomagját javasolom:

[link]

Ennek a havidíja 5599 Ft, ezért viszont korlátlan böngészést és Emailezést tesz lehetővé. Az egyéb forgalomtípusra (pl. YouTube vagy webrádió) 1,5 Gb-ot adnak 7 napra (ez havi 6 Gb).

2014. nov. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!