Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A steam-en csak azokkal a...

Zoli026 kérdése:

A steam-en csak azokkal a játékokkal lehet játszani amit megveszek?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem mert tegnap megvettem a Spintires játékot, ami hozzáteszem eszméletlen jó és ugye vannak feladatok amit lehet teljesíteni. És arra gondoltam hogy lehet e ugyan ezt ha nem a Steam-en vettem a játékot hanem egy boltban(nem a neten).

2014. okt. 25. 07:30
 1/4 P.O.C. ***** válasza:

A boltban is lehet venni Steam -es játékot, de ott a dobozban általában csak egy kód van.

Eleve nem Steam -es játékot nem lehet azzá varázsolni.

2014. okt. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1

Másolásvédelem nélkül is meg lehet venni elég sok játékot, ami elérhető steamen is(pl gog.com).

2014. okt. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

És az a gomb mi hogy "játék hozzáadása", ez csak annyi hogy hozzáadja a játékot a Steam-hez és onnét idíthatom el.

Vagy van más jelentősége is?

2014. okt. 25. 12:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, azért találták ki, hogy ha akarod, akkor egy helyre összegyűjtheted az összes cuccodat(bármit hozzáadhatsz a listához, akár van steamen akár nincs).
2014. okt. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!