Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Diginél 100/50-es netem van,...

Diginél 100/50-es netem van, a wifi sokszor szaggat, szétkapcsol stb. Router hiba?

Figyelt kérdés

Nem rég váltottam Digire (net+tv), és sajnos a régi routerem (D-Link n150) nem úgy működik, ahogy az előző netemnél (80/25), sokszor megszakad a wifin a net, kábelen keresztül nem olyan vészes a helyzet, de ott is kicsit lassabbnak érzem a netet.

Mit javasoltok? Router csere? Illetve a Diginél nem kéne adniuk routert?



2014. okt. 22. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy olcsó router, jellemzően ezek a hibáik, a Digi nem ad routert.
2014. okt. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tehát akkor nem bírja el a netet igaz?

Nagyobb teljesítményű router kell. tp-link wr1043nd jó választásnak tűnik, sok jót írnak róla.

Az alá nem is érdemes menni? Esetleg 843n/843nd

2014. okt. 22. 17:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Azóta megjavult? Most mi is ezzel szenvedünk, váltottunk digire, és új 300-as routert vettünk és a letöltési sebességünk össze-vissza ugrál, eddig a legnagyobb mért érték 7mb/s volt.
2014. okt. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Meg nem vettem routert. Egyebkent nalam a savszelesseggel nincs baj kabelen keresztul. Jon minden szepen ilyen 10-11 megaval. Nalam csak a wifivel vannak gondok, de ott sem a letoltesi sebesseggel, hanem hogy surun megszakad, ledob a net.
2014. okt. 28. 08:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk szaggat wifin és kábelen is, ma betelefonáltam és abból amit mondtak azt szűröm le, hogy azzal a ZTE készülékkel van gond, amit ők adtak. De nagyon fura, mert van amikor van net, 52 mb/s, van amikor meg csak 0,2 mb/s és közben mi nem nyúlunk semmihez. Ők routert nem adnak erre rákérdeztünk, nekünk is venni kellett külön azt.
2014. okt. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!