Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncoren ki van írva mostantól...

Ncoren ki van írva mostantól a torrentek mellé, hogy mennyi az adó ( pl Forrest gump- 250 ft) akkor nekem ez plusz 250 ft be fog kerülni, vagy hogyan működik ez?

Figyelt kérdés

valamint van olyan torrent is ahol 76 ezer ft az adó...

Valaki magyarázza el nekem.


Válaszokat előre is köszönöm.



2014. okt. 22. 08:49
1 2 3
 21/23 kovpet ***** válasza:
Geniuseus: a nyugdíjpénzek lenyúlását sem hitte volna senki előre és a többi új adóterhet sem. BÁRMIT el tudok képzelni ezekről. Bármit.
2014. okt. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Így van! Ezek nem fognak megállni itt. Az elkövetkező 4 évben ismét rengeteg adónem bevezetése várható. Kitalálnak ezek BÁRMIT, csak hogy az államkassza nőjön a mi zsebünkre.
2014. okt. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Ügyészségen tagADÓ, hogászoknak halADÓ, kabaréban vigADÓ, médiában hírADÓ, kreatív boltban ragADÓ, szülészeten életetADÓ, fogovosnál, lottózóban fogADÓ, zöldségesben rohADÓ, vasútállomáson lemarADÓ, házasságkötő teremben összeADÓ..

Az atlétikai sportolóknak szalADÓ, vendéglátósoknak fogADÓ, a reményteleneknek és a postásoknak felADÓ.


Ilyen bizarr adónemeket én is ki tudok találni...

Legszívesebben bevezetnék az adó bevezetési adót. Aki bevezet egy újabb adót, az fizessen az ötletéért. Varga Mihály , Matolcsy például legatyásodna

2014. okt. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!