Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom ki iktatni a...

Hogyan tudom ki iktatni a felugróablakokat-reklámokat?

Figyelt kérdés
Google chrome-ot használok és szeretek filmet nézni online,de állandóan a reklámok meg szakitják a filmet vagy szinte nehezen indul el.Söt rengeteg oldal meg nyilik önmagától.Az Adblock Plus kiegészitöt már egyszer le töltöttem, de ma észre vettem,hogy eltünt nem értem és újra tele vagyok hüje reklámokkal.Meg probáltam le tölteni de az Avast közbe lép és nem engedélyezi..Mit tegyek?

2014. okt. 16. 12:55
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
mondom mindenkinek sarr a chrome
2014. okt. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Tengor ***** válasza:

Tedd fel az Ad Block plusszot megint!

A reklámos filmekért valszeg nem a böngésző felelős, hanem az oldal. Valamit valamiért, te használod a szerverüket, ők meg a tudatodat (valaki jól jár).

Az önmaguktól nyíló oldalak akár a gépeden levő adware is okozhatja, érdemes ezek után is kutatni.

2014. okt. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!