Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Inviteles internetemhez nem...

Inviteles internetemhez nem működik a routerem. Hogyan tudom beállítani a wifit? Többi lent

Figyelt kérdés
5megás inviteles interenetem van. Vettem hozzá egy routert (OnNetworks N150), de sehogy nem akar működni a wifi. Összedugom a modemmel ahogyan a leírás is mutatja, a routert pedig a géppel, de még a gépen sem működik ilyenkor az internet. Több helyen olvastam, hogy a böngészőbe be kell írnom a 192.168.1.1-et, és itt fel kéne hoznia a router beállításait. De nem jön be semmi. Ha össze van dugva, alapból az internethez sem akar csatlakozni. A routernek biztosan nincs baja, ugyanis vadonatúj. Windows 7 operációs rendszerem van. Megköszönném a segítséget. Sehogy nem akar működni. Előre is köszönöm.

#router #Invitel #wifi #onnetworks N150
2014. okt. 11. 16:41
 1/4 pinkpancser ***** válasza:
A leggyakoribb cím 192.168.1.1 és a 192.168.0.1. Ha ezekre nem jön be semmi, akkor start menü, futtatás cmd, bejön a parancssor, ott pedig ipconfig. Az átjáró lesz a router címe, ott próbálkozz. De ezt ne wifin próbáld, hanem kábellel! Ha sikerült belépni akkor pedig lehet állítgatni a routert.
2014. okt. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A parancssor ezt adja ki:

[link]

Semmilyen címet nem mutat az átjárónál. Itt a probléma.

2014. okt. 11. 17:15
 3/4 Gábor_79 ***** válasza:
Én is az Invitelnél vagyok és bekötéskor nem kértük a Wifi aktiválást. Később viszont kellett. Felhívtuk az ügyfélszolgálatot és azok pontról-pontra elmagyarázták és összejött. Hátha
2014. okt. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 pinkpancser ***** válasza:
Szerintem a DHCP-t engedni kéne. Egyébként alapbeállításnál tényleg 1.1-nek kéne lenni.
2014. okt. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!