Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit érdemes megosztani a...

Mit érdemes megosztani a Twitteren?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam elkezdenék Twitterezni, de nem tudom miket, milyen információkat érdemes megosztani, hogy legyenek olyan emberek akiket érdekel is

2014. okt. 5. 22:19
 1/2 anonim válasza:

Én Twitterezek lassan 6 éve.


Twitter az "okosabb, kreatívabb embereknek van".

Pl ha csak ilyeneket posztolsz ki, hogy, hol vagy meg milyen volt a napod vagy mi épp a hasfájásod, nem fog érdekelni senkit.


Inkább Cégek, híportálok stb, és olyan alkalmazottak használják akik nézettséget akarnak termelni.


Szal ilyenekre jó ha van pl hobbid, akkor arról posztolhatsz mutathatsz képeket, vagy megmutatod a munkád, vagy hirdeted az új céged.


Egy nagy hátránya van, Magyarok alig vannak rajta, azok is akik vannak alig használják, vagy Külföldieket célozzák meg (pl én is)

2014. okt. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
"vannak" bocs nem tudok ma irni
2014. okt. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!