Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet beállítani az...

Hogy lehet beállítani az Operán, hogy legyen automatikus helyesírás javítás?

Figyelt kérdés

Opera böngészőt használok, de ha pl írok egy e-mailt vagy akármilyen üzenetet, akkor nem javítja a helyesírást, de gondolom be lehet ezt állítani, a kérdés csak az h. hogyan?

Köszönöm előre is :)



2014. okt. 4. 14:01
 1/5 belapus ***** válasza:

Nem használom ezt a böngészőt, csak megkerestem a Súgójában:


[link]

2014. okt. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm így már értem, hogy hogy lehet beállítani, csak sajnos így sem javít, szóval ki van pipálva aminek ki pipálva kell lennie, de vmiért nem jó, azt már végkép nem tudom h. miért, de köszönöm a választ!
2014. okt. 4. 16:01
 3/5 BringaManó ***** válasza:
Nem tudom elképzelni, hogy bármilyen normális szoftver is merészeljen automatikusan helyesírást javítani... Max. jelezni és javasolni, mint pl. a Word vagy más szövegszerkesztők meg a böngészők, levelezők...
2014. okt. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Valószínüleg én fogalmaztam rosszul az automatikus helyesírás javítást úgy értettem, h. ha hibázok, akkor automatikusan jelzi (aláhúzással stb).

De jelenleg nem jelzi és nem azért mert nincs mit jeleznie

2014. okt. 6. 19:23
 5/5 BringaManó ***** válasza:
Milyen weboldalon?
2014. okt. 7. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!