Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Simsesek! Melyik weboldal az,...

Simsesek! Melyik weboldal az, ami felsorolja a sims lehetséges hibáit és megoldásokat ír rá?

Figyelt kérdés
1-2 hónapja még láttam az oldalt, csak aztán új gépem lett közben. El volt mentve, de most nem találom sehol és nem tudom mi volt a neve. Ott ilyen kérdések voltak, pl. miért lép ki a játék magától? és meg voltak válaszolva, megoldásokat írt a problémára. Azt hiszem az oldal háttere sárga színű volt. Nem tudjátok melyik oldal ez?
2014. okt. 4. 09:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Neked mi a problémád, hátha tudunk segíteni
2014. okt. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát most épp az, hogy lefagy a játék x idő után. Kénytelen vagyok kilépni belőle a feladatkezelő segítségével, és ugye elmenteni sem tudom ilyenkor már.

Nem tudom, ere írt-e megoldást.

Régebben olyan volt, hogy kilépett magától, arra írtak megoldást, és elmúlt a probléma. Azelőtt hibaüzeneteket dobott ki, arra is írt jó megoldást.. Szóval az az oldal nagyon jó, csak nem találom sehol.

2014. okt. 4. 16:11
 3/3 anonim ***** válasza:
tört gondolom :D ha a 4-akkor szerintem nem igen tudsz újratelepítésen kívül mást csinálni
2014. okt. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!