Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért csinálnak folyton...

Miért csinálnak folyton ilyet? És weboldalt is kérnék ilyen gyűjteményekre.

Figyelt kérdés

Ez nem vicc! Volt egyszer egy kislány aki egy baleset során súlyos sebesülést szenvedett. A szemét valamilyen oknál fogva többé nem tudták visszatenni a helyére.Már csurgott neki szét.Aki ezt a levelet nem külditovább annak éjjel az ágya mellett ott fog állni a kislány és a ......kicsurgott szemgolyójából csöpögtet az ember szájába. Ez egy igaz történet. Egy fiú akit nem nevezünk nevén már tapasztalta.Utána komoly betegségei lettek. Ő semm hitt a körlevelekben. De kérlek küldjétek tovább 10 embernek. Nem akarom, hogy bajotok esse küld tovább gyorsan!! ha szereted az anyukádat küld el 20 embernek vagy 365 nap alatt meghal (sorry) nekem is úgy külték én nem kockáztatok....nekem is azt monták küldjem tovább legalább 20embernek ezt

Csevegés vége


Ezt 5 perc alatt 2 ember is küldte nekem xD.

Tudom, hogy nem igaz, de véleményt kérek.



2014. okt. 4. 08:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi értelme, unatkozó emberek írnak ilyeneket.
2014. okt. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azt tudom, de tudsz olyan oldalt, ahol van ilyen gyűjtemény, ahol röhöghetek ezeken a hülyeségeken.


És van, akit lelepleztek e-miatt?

2014. okt. 4. 08:23
 3/5 anonim válasza:

[link]

Ez egy angol oldal, a legtöbb ilyesmi össze van szedve. Nem kimondottan körlevelek, hanem neten terjedő rémtörténetek, szellemhistóriák, meg effajta rémisztgetős irományok.

Kellemes olvasást, este pedig szép álmokat :)

2014. okt. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon jó!

Itt van a "lánclevelek küldőinek tanfolyama", ezen is lehet nevetni:

yikes.tolna.net/hoax/

2014. okt. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi
2014. okt. 4. 14:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!