Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudhatom meg, hogy...

Hogyan tudhatom meg, hogy mennyi internetet használ a hálózatomban lévő másik gép?

Figyelt kérdés

Az a probléma, hogy egy albérletben lakunk egy barátommal és ellopkodjuk egymás elől a netet. Közös megegyezésre mind a ketten lekorlátoztuk a torrent klienseinket, de a haverom ezt néha magasról le... és akkor nekem alig van netem.


Tudom, hogy mennyi internetünk van alapból hogyan tudom megnézni anélkül hogy odamennék hogy ő mennyit használ belőle?

Honnan tudhatom hogy amikor durván visszaesik a le vagy éppen feltöltésem csak kevés a leech vagy a seed vagy ő nyúlja a sávszélességet?



2014. okt. 2. 00:15
 1/3 CspCsj ***** válasza:

1. Telepítesz a gépére kémprogramot, vagy csak egy monitorozó/figyelő programot amit te távolról elérhetsz, de ha észreveszi akkor jó nem sül ki belőle.

2. A router rendszerét cseréled le pl. OpenWRT-re, ez mondhatni egy mini Linux, amit beállíthatsz mindenféle dologra, pl. forgalomfigyelésre is. Ha a router az OpenWRT által támogatott listán van akkor megpróbálkozhatsz a telepítésével, ha nem tetszik akkor visszaállítható a gyári rendszer.

2014. okt. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 CspCsj ***** válasza:

Kihagytam:

Ha a router jelenlegi rendszere támogatja, akkor beállíthatsz sebességkorlátokat a csatlakozó gépeknek, és ezt akár állandóan változtathatod.

2014. okt. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ez első megoldás lesz a jó de milyen program keyger tudsz ajánlani? Eddig még csak keylogerrel dolgoztam az jó volt észrevehetetlen de nem lehetett távolról vezérelni.


Amin én eddig szoftvert cseréltem az nem úszta meg. Rontottam már el xboxot telefont tabletet szóval nem akarom a routert módosítgatni.

2014. okt. 2. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!