Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom beállítani a...

Hogy tudom beállítani a youtube-on a felbontást?

Figyelt kérdés

A problémám pontosan az,hogy auto-n van.Az pedig azonnal leveszi 100 valahány p re.

Be lehet valahogy állítani,hogy 480p-ben induljanak a videók?

Az a gond hogy a videó elindulása után átállítom,de akkor megszakad a letöltés/lejátszás ami már idegesítő.

Mit tanácsoltok?



2014. okt. 1. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálam jelenleg mindent 360p-be játszik, mindenféle kiegészítők nélkül.

Ha rámész a YouTube beállításokra (a felhasználó fiókod profilképére kattintva, az "Alkotói stúdió" melletti kis beállítások ikonra kattintva) ott a "Lejátszás"on belül a "Videolejátszás minősége" nálam az első kettő van bepipálva.


Egyébként pedig ha jobb minőséget szeretnél én csak azt tudom ajánlani hogy pl firefox esetén van ilyen kiegészítő - YouTube High Definition vagy YouTube HD (720p) - nem tudom jelenleg melyik használható a YT-n az utóbbi sok fejlesztés miatt, amivel alapból mindent HD-ba fog lejásztani. Bár ha nem valami gyors a neted, vagy a géped nem túl jó akkor nem ajánlatos.

Ezzel az Adobe Flash kiegészítővel nézed a YT-t.


Vagy teheted azt amit én: Fireeoxot és Chorme-ot használok, a YouTube beépített HTML5 lejátszójával plusz egy kiegészítővel ami mindkét böngészőre "kapható" a YouTube All HTML5. Ezzel szintén lehet mindent 720p-vel lejátszani vagy van még a már fentebb írt 360p-s lehetőség.


Amennyiben más böngészőt használsz sajnos nem tudok segíteni :(

2014. okt. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Adobe Flash kiegészítő: Adobe Flash lejátszó akart lenni, ne haragudj elírtam. :)
2014. okt. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi

így már tudok kezdeni valami

2014. okt. 1. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!