Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha valaki felvesz MSN-re egy...

Ha valaki felvesz MSN-re egy címmel és mondjuk felvesz ugyan az a valaki még egy címmel és egyszerre van fent én honnan tudom megállapítani hogy az a két cím egy személytől van?

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehonnan, csak ha bevallja az illető neked.
2010. jan. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudod megállapítani, h a két cím egy személytől származik, h vagy bevallja, vagy pedig, ha felvesz új címmel, ráírsz, és megkérdezed tőle, h ő volt az, aki új címmel vett fel? Vagy vki ki is szokta írni, h: új msn címem van, vegyetek fel!! :)
2010. jan. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De ha mondjuk szívat egy személy akkor nem fogja bevallani máshogy nem lehet?
2010. jan. 21. 21:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Ismerősöktől kérdezgetni, h ismeri-e az illetőt, vagy h az ismerősöd szerint miért csinálhatja a szivatást veled msn-en, az aki felvett!!
2010. jan. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Sehonnan sztem:$De nagy valószínűségél lehet ő msn Disscoveri Live-et használja:D

Bőveben itt:$:D: [link]

2010. márc. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!