Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » YouTube-ra hány videót lehet...

YouTube-ra hány videót lehet egyszerre/egy-időben feltölteni?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra hogy a feltöltéshez behúzok 20-30 videót, nem kezd el feltölteni csak X videót.
2014. szept. 26. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Elég értelmetlen a kérdés, de 1 böngészővel egyszerre csak egyet lehet. De ha megnyitsz egyszerre több más fajtájú böngészőt (Opera, Chrome, IE, stb) akkor ugyanarra a csatornára egy időben több videót is felrakhatsz.


(20-30. Na persze. . .:) )

2014. szept. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ez butaság már megbocsáss, nekem az a gondom hogy van úgy kb 400MB videóm, ami kb 25 db 5-15 perces videó, és ha egyszerre behúzom a feltöltéshez akor egyszer csak monjuk 18-at tölt fel belőle egyszer meg mind a 25-öt vagy többet is.

Nyilván a listába behúzott egyenként megy fel, szóval bocsánat ha erre gondoltál, de akkor sem értem miért van az ha ugyan azon videókról van szó hogy egyszer a feltöltési lista csak mondjuk 10 darabot enged máskor meg 25-öt is vagytöbbet

2014. szept. 26. 12:02
 3/7 A kérdező kommentje:
ráadásul a lista tök random választja ki a 25-ből melyik 15 kerül feltöltésre a többit csak simán nem rakja a feltöltési listára
2014. szept. 26. 12:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem kivitelezhető. Egyenként igen, de egyszerre. . . .
2014. szept. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én még nem próbáltam ilyen sok videót egyszerre feltenni, viszont ha arra érted, hogy egyszerre csak x-et lehet behúzni, akkor amúgy böngészőn belül is kivitelezhető új fülön, én legalábbis csináltam már úgy, hogy 2 fülön elindítottam feltöltést, és tulajdonképpen nem volt vele semmi gond. más kérdés, hogy gyorsabb nem lett, mert ugye csak 2 részre felosztotta a feltöltési sávszélemet :D
2014. szept. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Na jó, kezdjük előröl

Ilyen egy több videós feltöltés:

[link] (1:03-ig)


Nos az én problémám hogy megnyitnék mondjuk 30 videót, amiből a feltöltési-listába nem kerül csak mondjuk 18 és azt tölti fel, más esetben viszont mind a 30, pedig ugyan azokról a videókról van szó, ugyan arról a fiókról, ugyan arról a böngészőröl.

2014. szept. 26. 22:34
 7/7 A kérdező kommentje:

ja és az a 18 teljesen random, tehát nem mondjuk 1-től 30-ig listában 1-től 18-ig tölti fel hanem amelyiket épp kedve tartja.


Ami alapvetően nem is lenne gond, de így utána kell néznem hogy mondjuk ezt feltöltötte, azt meg nem és kiválogatni akkor mi maradt ki és arre rá kell indítani megint.

Rádásul a sorrentben is elég idiótán jön ki hogy az összes össze-vissza.


Pedig szinte minden megegyezik ebben is, hossz kb, formátum mindig.

2014. szept. 26. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!