Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van egy TP-LINK TL-WR740N-em,...

Van egy TP-LINK TL-WR740N-em, a ház belépőjében ahol van hálózati dugalj és az antenna is ott jön be. Meglehet valahogy hosszabbítani ennek az antennáját? Jó lenne, ha csak egy antennavezetéket kéne átvarázsolnom a falon túlra és nem az egészet.

Figyelt kérdés

2014. szept. 22. 20:22
 1/4 P.O.C. ***** válasza:
A dolgot ott buktad, hogy a 740N fix antennás, nem tud leszerelni.
2014. szept. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ennek lecsavarható az antennája? Mert ha igen, akkor vegyél beke egy erősebb antennát.

Nekem egy másik TP-Link routerem van, cserélhető antennával, ezért is kérdezem tőled.

2014. szept. 23. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nézegettem, de sajnos nem levehető. Bár szerintem meg tudnám oldani a leszerelését az antennának, csak nem tudom, milyen módszerrel tudnám meghosszabbítani, hogy ne legyen sokkal rosszabb az adása. Szélessávú koax-al, és a végére az antenna?
2014. szept. 23. 10:17
 4/4 P.O.C. ***** válasza:

Bármilyen módosítás és annyi a garanciának.

Vegyél jelismétlőt:

[link]


Vagy egy komolyabb routert.

2014. szept. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!