Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez az internetsebesség jó?...

Ez az internetsebesség jó? Megbízható?

Figyelt kérdés

Rendelni szeretnénk, most költöztünk, nem túl drágát, levelezésre, keresgélésre, skype-ra használnánk.

Ezt megéri megrendelni?

[link]


2010. jan. 19. 15:06
 1/10 A kérdező kommentje:
ja és nézegettem azokat is, amik nem krolátlanok, de olyat nem nagyon szeretnénk, mert többet kell fizetni ha túllépjük, amúgy meg gőzöm sincs mennyi az az 1GB, az mennyi internetezést takar...
2010. jan. 19. 15:10
 2/10 anonim ***** válasza:

a UPC és a digi olcsóbb, gyorsabb.

ha jó helyen laksz, akkor a Gemininet is olcsóbb.


szerintem nézz körbe rendesen, mert a tapasztalataim szerint nem a T dolgok szoktak a legjobbak lenni.


[link]

2010. jan. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
sztem nem éri meg. a diginél 20mbit /s netért kell 2600ft-ot fizetni. és nagyon jó , gyors, és nem megy el meg semmi. :)
2010. jan. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A T-Home a legrosszabb alternatíva, higgy nekem. Ez a sebesség 10 éve még oké volt, de most... és ez a szemétláda banda most is ezt "szolgáltatja", már ha lehet ezt a hányást szolgáltatásnak nevezni.
2010. jan. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Dunakeszinlakunk, egy kis panelban, állítólag csak a T van meg a rubicom, amit már megnéztem és nem valami jó....de mi az a digi???oké, hogy digitális, de milyen szolgáltató?

Amúgy a UPC nincs bekötve a házba, és nagyon drága lenne azt mondják...amúgy én is azt akartam.

2010. jan. 19. 15:20
 6/10 anonim ***** válasza:
Az ok, hogy nincs Digi, meg nincs UPC (a Digi amúgy a szolgáltató neve. Ez a neve: Digi.) Viszont ha ADSL-t akarsz kötni, akkor a T-Homenál kedvezőbb szolgáltatót is fogsz találni! www.icedsl.hu pl.
2010. jan. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Bocsánat, ezt NAGYON benéztem!

Te NEM IS T-HOME TERÜLETEN VAGY, Dunakeszi Invitel terület. Azt a csomagot nem is rendelheted, amit linkeltél.


Itt nézz körül:

[link]


A komfort (kettő az egyben, Internet + telefon) szolgáltatásokat nézzed. Nem a legolcsóbb "lehetőség".


T-Home-nál csak akkor köthetsz ADSL-t, ha van Invitel alapvonalad, az pedig kapásból 3e Ft feletti. Plusz a net havidíja úgy már bőven 8-9e Ft-nél jársz, akkor jobban megéri az Invitel Komfort kettő az egyben csomagja, amelyet 4 megás szolgáltatásban már kapsz kb. 6e Ft-ért. [Ez tartalmazza a telefonszolgáltatást is. Ha kéred, ha nem.]

2010. jan. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

T nem a legjobb szolgáltató.

Stabil meg minden, de lassú és drága.

Én is "szenvedtem" a nettel mikor még DK-n laktam, 8000-ért 8 Mbit-es netem volt, most meg kevesebb mint feleennyiért majdnem 4x gyorsabb.

De igen, ott még nincs digi (pedig szerintem lenne rá igény), így marad a T.

Ha nem nagyon töltesz le, vagy ha nem torrentel töltesz le, akkor azért nem rossz szolgáltató

2010. jan. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem nagyon töltök le, meg nem torrentelek, és sajna tényleg nincs nagyon más...a rubicom ami van még bénább szerintem..,köszi nagyon a segítséget.:)
2010. jan. 19. 17:33
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha nem töltesz le, már egy 4 Mbit/s letöltés is elég neked.

Csak drágább mint máshol, de akkor jó lesz neked a T

2010. jan. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!