Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért szüntetnek meg bizonyos...

Miért szüntetnek meg bizonyos számokat és videókat a You Tube-on?

Figyelt kérdés

És egyre sűrűbben tapasztalok ehhez hasonló üzeneteket a videók helyén:

Megszüntettük az ehhez a videóhoz tartozó YouTube-fiókot, mert több értesítés is érkezett harmadik felektől a szerzői jogok megsértése miatt. Sajnáljuk.


Na ezt miért csinálják? Érdekes lenne az az eset is, ha a portál helyett egy szép napon ezt olvashatná a felhasználó: " Szerzői jogok megsértése miatt, megszüntettük a You Tube portált. Sajnáljuk"



2014. szept. 14. 08:23
 1/4 P.O.C. ***** válasza:

Azért csinálják, mert hülye sznob b*zik. És azt se látják be, hogy ez nem használ az oldal népszerűségének.

Én a múltkor az egy hozzászólásomhoz akartam feltölteni, egy oda vágó poénos Family Guy részletet. Már 10 percen beül jött az e-mail, hogy hogy én szerzői jogokat sértettem, bla-bla-bla. Pedig tele van ilyen részletekkel az oldal. Le is töröltem a francba és inkább másik video megosztót használtam. Rohadjanak meg ott ahol vannak, kenjék a hajukra a hülye oldalukat.

2014. szept. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tengor ***** válasza:

Azért csinálják, mert aki feltöltötte az anyagot, annak nem volt joga hozzá. Ha valaki a te dolgozatodat adná be a sajátjának beállítva, te is zabos lennél, nem?


Zene hallgatásra ajánlom a deezert. Több zene van fenn, mint a youtube-on.

2014. szept. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A dolgozat eléggé rossz hasonlat mert abból nem folyik be neked pénz.Minden alkotás amit levédetsz(nem kis pénzért)jogdíj köteles a felhasználó számára legyen ez TV rádió kispista...ami annyit jelent hogy ha ezt leadod eladod...akkor fizetned kell érte, ebből élnek az alkotni vágyók.Ha ez nem így lenne akkor senki sem alkotna.

Így is a torrent miatt elég nagy kiesésük van, nem védeni akarom őket mert hát az ingyen alma finomabb, de jogosnak tartom.

Zenehallgatásra ajánlom a Spotify-t.

2014. szept. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lényeg, hogy a havi internet-díj nem tartalmazza a szerzői jogdíjat, nem is tartalmazhatja. Így elméletileg nincs jogunk a videók megtekintéséhez sem. Örüljünk annak, hogy most még ott vannak, de holnapután vagy a jövőre valamikor el fognak azok is tűnni.
2014. szept. 14. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!