Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Wifi router miért nem engedi...

Wifi router miért nem engedi át az internetet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy LG U+-os wifis routerem. (Igen Koreai) Próbáltam mindent. Rákötöttem a gépre nem engedi be a netet. A webadminba pedig nem engedbe se a sima "admin" illetve a koreai "사용자 암호" (admin) jelszóval (mivel csak ennyit kér) a webadminban elvileg (fordítóval) azt írja ki hogy kérem írja be a jelszót. Meglehet ez oldani valahogy? Mac címmel lehet probléma vagy mi lehet a gond? Kint Koreában tökéletesen kapcsolódott a laptopom hozzá..



2014. szept. 13. 20:48
 1/6 P.O.C. ***** válasza:

felh: admin

jelszó: epicrouter


vagy


felh: tufaan

jelszó: tu4812

2014. szept. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnálatos módon nem sikerült.. :(
2014. szept. 13. 21:36
 3/6 P.O.C. ***** válasza:

Hát én még nem találkoztam soha LG routerrel, pedig állítottam már be néhány százat életem során.

Ezt a két lehetséges alapjelszót is a neten találtam.

Beírtam keresőbe, hogy "LG U+", de semmit se hozott be.


Biztos hogy beállítási nyűg van vele, de míg a webes beállító felületéhez nem férsz hozzá semmit sem tehetsz.

Kint valószínűleg azért működött, mert sima DHCP-s volt a neted. Semmit sem kellett rajta beállítani.


Küldhetnél róla pár képet, kívülről meg a címkéjéről. Hátha okosabbak leszünk ezáltal.

2014. szept. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

[link]

Ezen a linken találhatóak a routerről a képek és maga a webadmin felület, illetve a hiba amit kiír

2014. szept. 13. 22:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi történik akkor ha nem adsz meg jelszót? Van olyan koreai router ahol az alapértelmezett jelszó az, hogy nincs jelszó.
2014. szept. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 P.O.C. ***** válasza:

Megtaláltam a honlapját, de semmi nincs angolul, át se lehet váltani. Kész röhej.


Esetleg próbáld meg még a password -öt mint jelszót, meg az üresen hagyást. (Remélem nem valami koreai nyelvű jelszót vár).

Ha kaptál a routerhez CD -t esetleg azt még megpróbálhatod, ott hátha angol nyelven jelenik meg.

2014. szept. 14. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!