Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy toroljem ki a szavakat,...

Hogy toroljem ki a szavakat, amiket a Google-be beírtam?

Figyelt kérdés
a googleba beirok ilyen kersendo szavakat es van 1par csunyacska is , es peldaul ha eggyik rokonom leul a gep ele akkor latja hogy mien szavak vannak beirva a keresoprogramba es en ezt nem szeretnem. mar probaltam kitorolni valahogy a szavakat de nem tudom :(((((((((((. segitsetek lecci
2008. aug. 8. 14:04
 1/5 anonim válasza:
50%
vidd rá a kurzort arra a szóra amit kiszeretnél törölni és nyomd meg a del-t
2008. aug. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
es ugy orokre eltunik az a franya szo amit egyszer beirtam????
2008. aug. 8. 14:12
 3/5 anonim válasza:
48%
igen,próbáld ki :)
2008. aug. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

Hát, attól éppen nem fog kitörlődni, ha "ki-del-ezed"...

Mozilla: Eszközök menü - Személyes adatok törlése (Sütik, Mentett űrlapadatok vagy lent Személyes adatok, tehát az összes törlése.) Explorer: Eszközök - Internetbeállítások - Általános lap, Cookie-k törlése, Fájlok törlése)

2008. aug. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
előttem szólóhoz: mozillában nyugodtan deletezhetőek a "személyes adatok", a te módszereddel az összeset törli, a Del-lel pedig csak amiket ki akar! kérdező, tiéd a döntés!
2008. aug. 10. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!