Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » FB-n hogy kell képet feltenni...

FB-n hogy kell képet feltenni úgy, hogy ne írja ki, hogy új képet tettem fel, de megnézhető legyen?

Figyelt kérdés
Szóval feltennék egy régi képet nyilvánosan, de nem szeretném, ha minden ismerős értesülne, hogy új képet tettem fel. Ezt hogy érhetem el?
2014. szept. 9. 06:34
 1/3 anonim válasza:
Feltöltöd majd az idővonaladon elrejted a tevékenységet. Attól a kép még nyilvános marad.
2014. szept. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos hiába töröltem mindet az idővonalról, ott maradt, hogy xy feltöltött 15 új képet! Sehogy nem tudom törölni és zavar, hogy mindenki elkezdte lájkolgatni. SOS segítség! Amikor azt mondom megtekintés mint.. ott nem látszik, de a saját kezdőlapomon ott van a hírek között és mindenki lájkolgatja. De nincs ott semmi ilyen, hogy bejegyzés törlése vagy hogy "nem akarom látni ezt", a többiek bejegyzését tudom törölni, ezt meg nem. Hát én soha többet nem teszek fel képeket oda.
2014. szept. 9. 09:01
 3/3 anonim ***** válasza:
igen, mert a te saját idővonaladon tényleg elrejti, de főoldalra kikerül. nem tudod megoldani sehogy.
2014. szept. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!