Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ip címet, hogy tudom megváltoz...

Ip címet, hogy tudom megváltoztatni ha upc kábeles netem van de routeren fogom a netet a laptopomon?

Figyelt kérdés

Kitiltották egy oldalról az ip címem és szeretnék vissza kerülni/újra regisztrálni ,hogy tudnám megváltoztatni az ip címem ha upc kábeles netem van de routeren megosztom ,hogy a laptomomat tudjam használni több helyen is ?

Válaszokat előre is köszönöm szépen.



#letiltás #IP cím #ip válltás
2014. szept. 8. 12:37
 1/9 anonim ***** válasza:
indítsd újra a modemet és a routert
2014. szept. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Tengor ***** válasza:
Miért segítenénk megszegni egy oldal szabályait?
2014. szept. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Az első válaszadónak : már többször megtörtént de semmi .


A második válaszolónak : az,hogy valakinek van egy oldala nem biztos,hogy szabályosan működteti ,az én esetemben az a helyzet,hogy külföldön dolgozó ismerősöknek töltök fel online filmeket de sajnos olyan videómegosztót tudnak mindig elérni ahol nem tudom szelektálni azt,hogy kik vigyék el az én feltöltéseimet más oldalra és az az oldal ami tiltott a sajátjaként teszi ki a feltöltéseimet .Tehát ebben az esetben nem én vagyok a hibás ,kitiltottak mert szóltam nekik,hogy privátba legalább engedélyt kérhettek volna .

2014. szept. 8. 12:52
 4/9 Tengor ***** válasza:
Ha nem a te hibád, akkor jogosulatlanul ki töltöget fel jogvédett anyagokat? Örülj neki, hogy itthon ezt annyira nem veszik szigorúan!
2014. szept. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Miből gondolod,hogy jogvédett anyag ? Nem csak mozi filmet lehet feltölteni online .Lehet koncertfelvételt,színházfelvételt és hasonló egyéb videót amit vagy én vagy más vesz fel .Az oldal amire kirakják sok kategóriát tart nem csak mozifilmeket. És ez miatt az én koncertfelvételeimet kiteszik ahogy te mondtad rám "jogosulatlanul".
2014. szept. 8. 13:20
 6/9 Tengor ***** válasza:

Ezek is jogvédettek. A jeggyel te a hallgatás / megtekintés jogát veszed meg. Nem terjesztheted. Ezt azért nem olyan nehéz megérteni.

Az meg nagyon rossz indok, hogy "más is csinálja"...

A családi videóidat nyugodtan felteheted, bár a háttérben szóló zenére érdemes figyelni! Arra is szokta harapni.

2014. szept. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 coopper ***** válasza:

Szia.


UPC tudomásom szerint ugy 6 havonta váltja az ip cimet. Ha változtatni akarod az IP cimeden, akkor ügyfélszolgálat és kérd meg őket, hogy adjanak ujat, elmondod neki a fenti sztorit.


Más.

Miért nem találtok egy olyan helyet ahonnan csak azok tudják letölteni a cuccot akinek megadod a linket, csak hogy kettőt emlitsek Mega és Google drive.


Szóba jöhet még a torrent mint fájlcsere, is : [link]


Két hozzászólást emelnék ki :


"

azureus, van benne beépített tracker. beállítod valami non-standard portra, meg mindenféle más módon lehet még "titkosítani" (https, password, beépített ipfilter, vagy akár tűzfal is, hogy pl. csak adott ip-ről lehessen hozzáférni, stb.)

"


illetve


"

ha mindenkepp torrent: megcsinalod a torrent filet, de az announce url-nek pl localhostot allitod be. elkezded seedelni a cuccot, majd odaadod ismerosnek a .torrent filet, es o felvesz teged ip+port alapjan peernek. termeszetesen a localhoston nem kell futnia trackernek...

"


Sok sikert.

Üdv.

2014. szept. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Eléggé eltértünk a tárgytól .Ha a törvényes dolgokról akarsz beszélni akkor ajánlom a rendőrséget ,bár szerintem kiröhögnek mivel a neten található tartalom legalább 2/3-a törvénytelen. És gondolom te sem töltöttél le soha semmit. :-) De valóban nem ez a kérdés lényege. Főleg mivel ezen az oldalon is sok "bűncselekmény" gyanús kérdés és válasz van ,gondolom mindegyiknél így reagálsz.
2014. szept. 8. 14:06
 9/9 Tengor ***** válasza:

#8, amit olvasok arra így reagálok, igen.

De töltöttem (nem mint ha sok közöd lenne hozzá), nagyon sok jogtiszta, szabad anyag van a neten.

Ez tudod olyan, hogy nem azért nem rúgok beléd az utcán, mert megbüntet érte a rendőrség, hanem mert egyszerűen nem szoktam embereket rugdosni az utcán. Persze szerinted aki téged rugdos, azt feljogosítja a rugdosásra, hogy:

a.) más is csinálja

b.) a rendőrség úgy is kiröhögne, ha hozzá mennél.

Sőt az teljesen rendben van, ha én adok egy bakancsot a rugdosónak, hogy folytathassa a tevékenységet.

2014. szept. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!