Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tudnátok segíteni a Chrome...

Tudnátok segíteni a Chrome betűtípusában?

Figyelt kérdés

Valami elállítódott vagy nem tudom, mert pl facebook-on vagy itt a gyakorikérdéseken olyan, mintha sűrűbben lennének a betűk. Korábban nem ilyen volt. Nem a nagyítással/kicsinyítéssel van a gond.


[link]



2014. szept. 5. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Frissült a Chrome szerintem és azóta állt át az alapértelmezett betűtípus, nálam is változott sok helyen. Itt is a beviteli mezőben most nem Courier van már, hanem Lucida Console. A GMail-en is változott a betűtípus.


Itt tudod kalibrálni Chrome-ban a betűtípusokat:

chrome://settings/fonts

2014. szept. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát nekem csak tegnap óta ilyen, és elvileg már egy ideje a legfrissebb verzió van meg. Ha állítok a betűtípuson, akkor a facebook-on pl semmi sem változik, itt igen, de nem lett jobb... Zavaró nagyon, mert olyan, mintha homályos lenne. De azért köszi.
2014. szept. 6. 09:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is tegnap változott meg. Amúgy a mostani verzió szept. 2.-án jött ki - de azt figyeltem meg, hogy nem mindig azonnal frissül mindenkinél. (Meg én egyébként ritkán is indítom újra a browsert.)


Mások is panaszkodnak betűtípus problémára:

[link]


Bug lehet, reméljük a következő release-ben javítják.

2014. szept. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Megoldottam..:) A böngészési adatokat törlöd:) (Chromeban: More tools -> Clear browsing data)
2015. márc. 9. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!