Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » UPC-s internetbeállításhoz...

UPC-s internetbeállításhoz kérnék segítséget?

Figyelt kérdés
Nem tudtam minden eszközömmel felcsatlakozni az internetemre (Wifi), ezért felhívtam a UPC-t. Ők adtak egy 192.168.o.1 címet (o = 0), ahol elkezdtem beállítgatni a teendőimet, de egyszer csak valahol elkattinthattam, mert ledobott az internetről és az oldalról is, később pedig mindenhol megszűnt a wifi, és csak vezetékkel tudok csatlakozni az internethez, viszont most nem enged belépni az oldalra a felh. nevemmel, és a jelszavammal. Ezt a hibaüzenetet írja: "Egy felhasználó már bejelentkezett. Egyidőben csak egy bejelentkezés engedélyezett." Pedig sehol máshol nem csatlakozok a honlaphoz, illetve u.onnan szerettem volna visszamenni, ahol először voltam. Remélem érthetően sikerült fogalmaznom. Valami ötlet? Köszi előre is.

2014. szept. 5. 22:29
 1/1 anonim ***** válasza:

van a dobozon egy "reset" feliratú kis nyílás. Abba be kellene dugni egy fogpiszkálót, majd törli az összes beállítást, ezután újraindul, és letölti a friss szoftvert a UPC-től. Aztán a dobozka alján lévő adatokkal be kell lépni, és újra állítgatni a dolgokat.


Ez a művelet pár perc (vagy pár óra) és lesz rendesen net.

2014. szept. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!