Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lassú a net. Hogyan lehetne...

Lassú a net. Hogyan lehetne felgyorsítani?

Figyelt kérdés

UPC s netem van garantált feltöltés 5Mbps és [link] /-n 1.5 és 2között mozog (böngészés közben is érződik rajta).


Ha szólnán a szólgáltatónak csak a gép jelenkezik be =(


2010. jan. 17. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
UPC és T-Home netet csak úgy lehet gyorsítani, ha megszállod az épületüket egy gépfegyverrel, másképpen nem.
2010. jan. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg hiába szólnál a szólgáltatónak, mert az 5 MBPS csak a névleges sebesség! A szerződésben pedig van egy min. sebesség amit biztosítaniuk kell, és ameddig annyi megvan addig nem csinálhtsz semmit! Nézd meg h mennyi a min. amit adniuk kell de sz.tem kevesebb mint 1.5 MPBS
2010. jan. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ja bocs hülye vagyok letöltés
2010. jan. 17. 18:04
 4/6 A kérdező kommentje:

na tehát

Min letöltés 5Mbit/s

MIN feltöltés 0,5 Mbit/s

2010. jan. 17. 18:10
 5/6 A kérdező kommentje:
az elsőnek... a upc az ilyen....(más nincs a környékünkön mert akkor már digisek lennénk)
2010. jan. 17. 18:17
 6/6 anonim ***** válasza:

Attól hogy a speedtest azt mondja neked, hogy x Mbit-es neted van, nem annyi van.

Nekem 28 Mbit feltöltést mondott, miközben csak 20 van.

Tehát az ilyen oldalak szarok, nem mérnek pontosan.

Amúgy meg ha lassan jönnek be a honlapok Firefox-on nem azt tehet, hogy neked csak 2 Mbit-es a letöltésed, hanem a gép gyenge.

1 Mbit már bőven elég ahhoz, hogy gyorsan bejöjjenek a honlapok.

Nekem 30 Mbit-tel 2 óra amíg betölt egy honlap, mert qrva gyenge gépem van.

2010. jan. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!